Binance ID Polecającego oraz wszystkie inne zasady Programu Poleceń

Binance ID Polecającego (Binance Referral ID) to kod, który przynosi korzyści obu stronom – polecającemu i poleconemu. Jeśli planujesz założenie konta na Binance zdecydowanie warto zdobyć i wykorzystać kod ID Polecającego, gdyż na stałe obniży ono prowizję od wszystkich twoich przyszłych transakcji na giełdzie.

Wpisując nasz kod YZ0IVH3D uzyskasz rabat w wysokości 10%.

Gdzie wpisać Binance ID Polecającego?

Rejestrację na giełdzie rozpoczynasz poprzez kliknięcie przycisku „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu ekranu. Wystarczy podać e-mail, stworzyć hasło i zaakceptować regulamin aby utworzyć konto na giełdzie. Niewymagane, ale rekomendowane jest podanie ID Polecającego.

Binance rejestracja

Po wpisaniu ID Polecającego i zaakceptowaniu Regulaminu Binance, zwróć uwagę czy pojawiła się wartość rabatu. Komunikat powinien wyglądać następująco: Wartość Twojej prowizji zwrotnej (kickback): 10%.

Binance rejestracja z kodem polecającym

Przystąpienie do Programu Poleceń

Po rejestracji na giełdzie możesz śmiało przystąpić do polecania Binance i zwiększenia swoich dochodów. Zapewne są wśród twoich znajomych potencjalne osoby zainteresowane handlem bitcoinem i kryptowalutami. Binance pozwala wygenerować aż 20 różnych linków referencyjnych i różnych ID Polecającego, co w przypadku dużej aktywności pozwala w prosty sposób ocenić efektywność każdego z kanałów komunikacji.

Binance Kod Polecający

Kod polecający – podsumowanie

Binance wielokrotnie zmieniał już zasady swojego Programu Poleceń redukując prowizję dla przystępujących. Zwróć uwagę, że niektóre znalezione w internecie kody nie będą już działać. Korzystając z naszego ID Polecającego o numerze YZ0IVH3D masz pewność, że jest on aktualny i pozwoli uzyskać ci obniżenie prowizji na wszystkie przyszłe zlecenia na Binance o 10% (rabat na stałe, nie jednorazowo na miesiąc).

Kolejnym krokiem po rejestracji jest zawsze wpłata środków lub szybki zakup kryptowalut przy użyciu karty płatniczej. Binance umożliwia kupno cyfrowych walut za złotówki, wszystkie szczegóły tego procesu zebraliśmy w artykule: Binance wpłata PLN | Jak kupić bitcoin za złotówki

Chciałbyś się dowiedzieć więcej o samej giełdzie? Mnóstwo przydatnych informacji znajdziesz w naszym poradniku: Binance opinie

[głosów: 6 średnia ocena: 3.5]

Zapisz się do newslettera

Wyjątkowe case study, opinie o giełdach i kantorach, najlepsze przewodniki krok-po-kroku

Podziel się z nami swoją opinią:

Dodaj Swoją Opinię

Kryptomag - rankingi giełd kryptowalut i portfeli
Logo