Binance – opinie i poradnik o giełdzie kryptowalut

Binance zaraz po Zonda jest drugą najpopularniejszą giełdą kryptowalut w Polsce.

Skąd tak duże zainteresowanie tą platformą?

Opinie są jednoznaczne – Binance wyrósł na fali zainteresowania altcoinami i projektami ICO, pozwalając wielu niedoświadczonym użytkownikom zarobić duże pieniądze na mniej znanych kryptowalutach i tokenach. Dodatkowo giełda jest dostępna w języku polskim i nie wymaga weryfikacji na poziomie podstawowego tradingu.

W tym artykule poznasz opinie o Binance, dowiesz się kiedy konieczna jest jednak weryfikacja, jak założyć konto, jak grać, jak dokonać wpłat i wypłat kryptowalut oraz jak kupić bitcoina za złotówki.

Binance opinie

Giełda Binance mówi po polsku…

Trochę to przesadzone, ale jednak…Na stronie głównej serwisu, w prawym górnym rogu, możemy zmienić język na polski i od razu robi się przyjemniej. Wiele treści w poszczególnych zakładkach nie jest przetłumaczone, ale te najważniejsze począwszy od całego menu oraz interfejsu giełdy są dostępne w naszym ojczystym języku. Dla początkującego na zagranicznej giełdzie tradera jest to niewątpliwie bardzo duże ułatwienie!

Ogólnie dostępnych jest kilkanaście wersji językowych – Angielska, Hiszpańska, Niemiecka, Rosyjska, Włoska, Chińska, Portugalska, Francuska itd. – w naprawdę dobrym jakościowo tłumaczeniu. Zasługa to Binance Angels, osób które przystąpiły do projektu i wspomagają Binance na lokalnych rynkach.

Jedną z ciekawych inicjatyw Aniołów Binance jest organizowanie meetupów, na których poza dobrą zabawą można lepiej poznać i zrozumieć cały ekosystem Binance, historię oraz plany na przyszłość.

Poradnik: Jak używać Binance

Menu jest dość nietypowe – po rozwinięciu mamy Exchange, Academy, Info, Labs, Launchpad, Trust Wallet  – nazwy te w pierwszym momencie mogą wprawiać w zakłopotanie i nasuwać pytanie czy treści te w jakikolwiek sposób są potrzebne i przydatne w handlowaniu na giełdzie. Nie są, ale i tak warto się z nimi zapoznać, aby uświadomić sobie jaką rolę Binance chce pełnić w rozwoju całej branży kryptowalut i blockchain na świecie.

Binance opinie

Sprawdźmy co kryje się pod tymi zakładkami.

Binance Academy – platforma pod zupełnie innym adresem https://www.binance.vision na której Binance gromadzi krótkie animowane filmiki edukacyjne z zakresu kryptowalut i technologii blockchain. Warto zajrzeć.

Binance Info – coś na wzór popularnego serwisu CoinMarketCap, czyli platforma z rankingiem obrotów oraz podstawowymi informacjami na temat wszystkich istniejących na rynku kryptowalut. Niekoniecznie.

Binance Labs – inkubator projektów opartych o technologię blockchain. Pierwsze realizacje ujrzały już światło dzienne. Formularz aplikacji nie jest zbytnio skomplikowany – wystarczy dobrze opisać swój projekt, dotychczasowe działania z nim związane oraz jaki problem rozwiązuje.

Binance LaunchPad – platforma umożliwiająca współpracę w zakresie uruchomienia ICO na Binance (w kolejnym kroku kontynuacja projektu na giełdzie Binance)

Giełda podstawowa czy zaawansowana? Którą wybrać?

Ostatni redesign strony głównej serwisu znacznie ułatwił nawigację – wszystkie inicjatywy zostały schowane do menu rozwijanego a na pierwszym planie pozostał tylko link do Giełdy. Pozostaje wybrać czy chcemy korzystać z giełdy w wersji podstawowej czy zaawansowanej. Nie różnią się zbytnio. Zaawansowana oferuje głównie znacznie większe możliwości w zakresie analizy technicznej.

Interfejs giełdy podstawowej:

Binance opinie

Podstawowa wersja jest bardzo czytelna i dobrze rozplanowana, po lewej stronie znajduje się orderbook z aktualnymi ofertami kupna i sprzedaży, po środku wykres i okienko zleceń, po prawej rynki i pary tradingowe wraz z podglądem historii transakcji.

Interfejs giełdy zaawansowanej:

Binance opinie

Zaawansowana wersja domyślnie prezentowana jest z ciemnym tłem. Kolory nie mają jednak żadnego znaczenia – klikając w „księżyc” w wersji podstawowej automatycznie przełączamy się na ciemne tło – wybór kolorystyki zależy od upodobań użytkownika i nie ma nic wspólnego z poziomem zaawansowania.

„Zawartość” wersji zaawansowanej jest zbliżona do podstawowej, ale różni się ułożeniem – wykres jest większy i od niego zaczyna się układ, dalej orderbook, który posiada tutaj opcje filtrowania, historia, okienko do składania zleceń itd.

Różnice uwydatniają się jeśli dobrze przyjrzymy się wykresom – fani analizy technicznej docenią możliwości z zakładek „Tools” i „Inditacators” w wersji zaawansowanej.

Należy jednak podkreślić, że dla początkującego gracza wersja podstawowa jest w zupełności wystarczająca.

Kryptowaluty i waluty na Binance

Jednym z najważniejszych powodów dla których traderzy wybierają Binance jest bardzo duża ilość dostępnych kryptowalut i tokenów. Trudno podać ich konkretną liczbę oraz liczbę par tradingowych gdyż wartość ta stale ulega zmianie. Kryptowaluty i tokeny parowane są z 4 głównymi coinami Binance Coin, Bitcoin, Ethereum, Tether tworząc odpowiednio BNB Markets, BTC Markets, ETH Markets i USDT Markets. Oprócz tu wymienionych najczęściej wybierane są do handlu Ripple, EOS, Bitcoin Cash, TRON, Litecoin, Cardano, NEO, NEM oraz mało znane tokeny, które w danym momencie cieszą się zainteresowaniem użytkowników giełdy.

Inna kluczowa kwestia to fakt, że Binance to największy rynek handlu kryptowalutą IOTA. To jeden z najważniejszych wyróżników tej giełdy – IOTA jest jedną z najważniejszych kryptowalut na świecie, pomimo, że handel nią jest możliwy tylko na kilku giełdach. Wielu traderów trafiło na tę giełdę tylko z powodu chęci zakupu tej kryptowaluty.

Binance będąc bardzo długo wyłącznie giełdę altów zdobył zaufanie ogromnej liczby użytkowników na świecie. Okazało się jednak, że ambicje są większe i od jakiegoś czasu na giełdzie mamy również pary z walutami FIAT. Jak można się domyślać, aby tradować na parach z euro czy usd konieczne jest przejście procesu weryfikacji.

Bitcoina i parę innych kryptowalut możesz również kupić za złotówki z wykorzystaniem karty kredytowej. Niestety „złotówki” nie są jeszcze pełnoprawnym FIAT’em na Binance – nie znajdziemy portfela PLN ani możliwości handlu na parach PLN/BTC, PLN/ETH i innych. A szkoda.

W szybkim rozwoju giełdy niewątpliwie duży udział miały ICO – ilość Initial Coin Offering, które „przeszły” przez giełdę jest naprawdę imponująca. Binance cechuje to, że wprowadza tokeny na giełdę bardzo szybko po zakończonym procesie ICO, co często umożliwia traderom ponadprzeciętny zarobek.

Ostatni, choć nie mniej ważny wyróżnik giełdy to własny token BNB.

Binance Coin (BNB)

Mogłoby się wydawać, że kryptowaluta stworzona przez giełdę, wykorzystująca jej nazwę nie ma szans powodzenia. Skazana jest przecież na handel tylko na jednej giełdzie, gdyż żadna inna platforma nie będzie zainteresowana przyjęciem jej do obrotu. Kto chciałby promować konkurencję? A jednak, Binance Coin (BNB) odniósł spektakularny sukces, startując w sierpniu 2017 z poziomu 0,10 USD w szczytowym momencie osiągając cenę przekraczającą 25 USD. Giełda Binance umiejętnie wypromowała swoją kryptowalutę, która obecnie jest jedną z najważniejszych na rynku – oczywiście nie byłoby sukcesu Binance Coin bez ogromnego sukcesu samej giełdy Binance – istotne jest jednak, że dla nas, użytkowników, posiadanie waluty BNB może przynieść wiele dodatkowych korzyści (o czym poniżej). Czy da się zarobić na Binance Coin? Czy jej wartość będzie jeszcze rosła? Jeśli giełdzie Binance uda się zrealizować ambitne plany rozwoju to wartość tego tokena zapewne też poszybuje w górę. Pozytywny wpływ na cenę powinien też mieć tzw. CoinBurn giełda za 20% zysków skupuje Binance Coins a następnie je niszczy, co oznacza mniejszą podaż (docelowo aż 50% wszystkich Binance Coin ma być zniszczona).

Jak Binance rozwiązał problem małych ilości kryptowalut na koncie

Skąd się biorą małe ilości kryptowalut na twoim koncie? Powody mogą być różne – np dostajesz darmowe coiny w wyniku forka na danej kryptowalucie, albo otrzymałeś darmowe coiny w comiesięcznej dystrybucji Binance, albo zapisałeś się do programu referencyjnego i za polecenie giełdy znajomemu zostajesz wynagrodzony przez giełdę. Wszystko fajnie, jest zarobek, ale gdy chcesz wymienić te często nieznane ci coiny na Bitcoina to okazuje się, że masz za małą ich ilość. Każda kryptowaluta ma swoje minimum do handlu.

Binance znalazł wspaniały pomysł – możesz przekonwertować małe ilości różnych kryptowalut, których wartość w przeliczeniu wynosi mniej niż 0.001 BTC na Binance Coin – operację taką możesz wykonać raz na dobę.

Korzyść jest obopólna – Binance zarabia na prowizji z konwersji, użytkownik „zarabia” bo uzyskuje płynność niemożliwych do wykorzystania środków.

Konkursy dla użytkowników Binance

Lista nagród ze wszystkich konkursów Binance jest oszałamiająca – wycieczki (m.in. Wycieczka Dookoła Świata), samochody (m.in. Porsche, Jaguar, Maserati, Lamborghini, BMW, Mercedes Benz), sprzęt elektroniczny (m.in. Apple MacBook, Apple Watch, iPhone X, Samsung Galaxy S8, Samsung Gear S3, powerbanki, portfele sprzętowe Trezor) oraz kryptowaluty i tokeny o łącznej wartości ponad 250 000 USD.

Najczęściej Binance organizuje konkursy i zawody we współpracy z zespołem odpowiedzialnym za promocję danego coina – wtedy oprócz nagrody rzeczowej, która jest w kilku czy kilkunastu egzemplarzach dodatkowymi nagrodami są duże ilości danej kryptowaluty. Dla przykładu, schemat takiego konkursu wygląda następująco – nagrody od pierwszego do dziesiątego miejsca otrzymują traderzy za największy wolumen obrotu daną kryptowalutą w danym okresie czasu (nagrody są stopniowane np 1 miejsce samochód, kolejne miejsca telefony). Nagrody otrzymuje również kilka czy kilkanaście tysięcy osób, które jako pierwsze zakupią daną kryptowalutę i zdeponują ją na swoim koncie. Kolejna nagrodzona grupa to np uczestnicy biorący udział w konkursie z wolumenem obrotów, którzy zajęli wcześniej określone w regulaminie miejsca np 66, 88, 99, 666, 888, 999, 1666, 2666, 3666 czy 4666.

BMW wygrać nie jest łatwo, ale przy odrobinie refleksu lub szczęścia szanse na bonus w postaci środków w krypto są realne.

Binance opinie
Binance opinie

Prowizje i opłaty

Binance postrzegana jest jako tania giełda. Opłata od każdej transakcji wynosi tylko 0.1% a przy spełnieniu określonych warunków może być jeszcze niższa. Jakie to warunki? Prowizja musi być opłacana z użyciem Binance Coin. Funkcja ta jest włączona automatycznie, nie są wymagane żadne dodatkowe czynności, prowizja automatycznie zostanie pobrana z naszego salda BNB.

Jeśli planujemy używać giełdy systematycznie warto skorzystać z tego rabatu i część środków przeznaczyć na na zakup BNB – zmniejszymy wtedy prowizję do poziomu 0,075%.

Poradnik i instrukcja po Binance: rejestracja – logowanie – weryfikacja

Pierwszym krokiem, jest sprawdzenie w pasku przeglądarki, że jesteś na właściwej stronie internetowej. Adres giełdy to: https://www.binance.com

Rejestracja jest banalnie prosta, wymaga jedynie podania adresu email oraz stworzenia unikalnego hasła a następnie kliknięcia w link, który otrzymasz w mailu.

W formularzu rejestracyjnym możesz również podać Binance ID Polecającego, który może zagwarantować ci tzw. kickback, czyli prowizję zwrotną od każdej transakcji dokonanej przez ciebie na giełdzie w przyszłości.

Wpisując nasz kod YZ0IVH3D uzyskasz rabat w wysokości 10%.

Podstawowej zasady bezpieczeństwa (prawidłowy adres w pasku) trzymamy się każdorazowo przy logowaniu – Binance będzie nam o tym przypominał (gdybyś w okienku logowania nie widział tego komunikatu powinno to wzbudzić twój niepokój).

Binance opinie

Weryfikacja nie jest konieczna, możesz tradować praktycznie bezpośrednio po założeniu konta, stanie się ona niezbędna dopiero gdy będziesz miał potrzebę wypłat powyżej 2 BTC w ciągu doby. Pozytywna weryfikacja umożliwi Ci zwiększenie tego limitu do 100 BTC na 24h.

Zwiększ bezpieczeństwo z Google Authenticator

Po zalogowaniu otrzymujemy od Binance zestaw porad dotyczących bezpieczeństwa, w tym rekomendację do zainstalowania rozszerzenia antyphisingowego do przeglądarki.

Binance opinie

Najważniejsze jest jednak zainstalowanie i stosowanie dwuskładnikowego uwierzytelniania Google Authenticator. Jeśli masz już konto na innej giełdzie i stosujesz tę aplikację zabezpieczającą wystarczy po prostu dodać kolejną giełdę. Jeśli nie masz, to nie pomijaj tego kroku – powszechna opinia jest taka aby używać 2FA już od pierwszego logowania.

Binance opinie

Oto krótka instrukcja jak włączyć 2FA:

 • Pobierz i zainstaluj aplikację Google Authenticator
Binance opinie
 • Użyj aplikacji aby zeskanować kod QR lub przepisz go ręcznie
Binance opinie
 • Zapisz klucz na papierze. Klucz może być przydatny w przyszłości (np w przypadku zgubienia telefonu), z jego pomocą będziesz w stanie odzyskać dostęp do swojego Google Authenticator
Binance opinie
 • Włącz autoryzację Google
Binance opinie

Od teraz przy każdym logowaniu do Binance system będzie prosił Cię o podanie kodu.

Depozyt, czyli jak wpłacić środki na Binance

Po zalogowaniu menu się zmienia – pojawia się zakładka „Portfele”, a w niej kluczowy dla nas „Portfel Spot” poprzez który docieramy do panelu z saldami wszystkich kryptowalut .

Binance to z założenia giełda altcoin – nie ma możliwości wpłaty PLN poprzez przelew bankowy. Traderzy, którzy chcą korzystać z Binance najczęściej najpierw rejestrują się na innej giełdzie, która akceptuje waluty fiat, dokonują na niej zakupu kryptowaluty, by następnie dokonać depozytu na Binance w postaci tej właśnie kryptowaluty.

Często pojawiającym się pytaniem jest czy można przelać kryptowalutę z jednej giełdy na drugą? Teoretycznie nie powinno się tak robić – idealnie byłoby krypto „przepuścić” coina przez zewnętrzny portfel (wtedy mamy kontrolę nad transakcją). To rozwiązanie bezwzględnie zalecane jest przy transferze dużych środków. W praktyce jednak większość użytkowników skraca drogę i przelewa kryptowaluty z giełdy na giełdę.

Która giełda będzie dobra do tego typu operacji? W naszym rankingu giełd kryptowalut znajdziesz wiele platform, które można wykorzystać do zakupu i transferu środków, może to być polska giełda jak BitBay czy CoinDeal, może być zagraniczna jak Coinbase.

Po wybraniu giełdy, z której przelejesz środki na Binance musisz wybrać kryptowalutę, którą użyjesz w tymm procesie.

Ważne! Depozyt jest darmowy, Binance nie pobiera żadnej prowizji za wpłatę, ale poniesiesz koszt wypłaty np z BitBay. Różne są opłaty za transfer, różne są ceny zakupu kryptowaluty – warto to wcześniej przeliczyć.

Aby dokonać transferu należy podjąć następujące zadania:

【Fundusze】→【Wpłaty】→ Wybierz kryptowalutę/token do wpłaty → Skopiuj adres

Następnie skopiowany adres wkleić w odpowiedniej komórce na giełdzie, z której chcemy dokonać wypłaty.

Czas przesyłu zależy od kryptowaluty, którą wybrałeś oraz od tego czy jest kolejka w sieci blockchain.

W ostatnim czasie Binance przeszedł sporą transformację i przyjaźniej patrzy na waluty tradycyjne. Aktualnie istnieje możliwość wpłaty euro oraz funtów na Binance za pośrednictwem partnerów takich jak ADVcash, Payeer, Epay Wallet oraz zakup kryptowalut z użyciem karty kredytowej lub płatniczej (bezpośrednio lub poprzez zintegrowane serwisy). Ta ostatnia opcja pozwoli ci kupić bitcoina inne krypto za złotówki! Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: Binance wpłata PLN | Jak kupić Bitcoin za złotówki

Jak wypłacić kryptowaluty

Tak jak wspomniane zostało powyżej dzienny limit wypłat wynosi równowartość 2 BTC i może zostać zwiększony do 100 BTC w procesie weryfikacji.

Binance pobiera prowizję od wypłat kryptowalut i tokenów. Stawki zmieniają się dynamicznie w zależności od sytuacji rynkowej, aktualne limity transferów i koszty można znaleźć w tabeli prowizji i opłat w części „Withdrawal fees” https://www.binance.com/pl/fee/schedule

Wypłata środków jest bardzo łatwa, proces przebiega podobnie jak przy wpłacie, wybieramy kryptowalutę, wklejamy adres naszego portfela (np z innej giełdy lub portfela sprzętowego) oraz podajemy ilość.

【Fundusze】→【Wypłaty】→ Wybierz kryptowalutę/token do wypłaty → Adres do wypłaty → Ilość

Handel, dźwignia i portfele

Jeśli już wcześniej używałeś jakiejkolwiek giełdy kryptowalut nie napotkasz żadnych problemów w handlowaniu na Binance. Po zasileniu swojego konta, przechodzisz na platformę tradingową wybierając zakładkę【Giełda】.

Po prawej stronie ekranu należy dokonać wyboru pary tradingowej – kryptowaluty parowane są do Bitcoina, Ethereum, Binance Coin i Tether – klikając na symbol danej krypto BTC, ETH, BNB, USDT otrzymujemy listę możliwych do handlu par.

Binance opinie

Po wyborze pary przechodzimy do środkowego pola pod wykresami【Kupno】.

Giełda oferuje 3 typy zleceń:

 • Limit
 • Market
 • Stop-Limit

Domyślnie ustawione jest zlecenie Limit. Zaczytaną automatycznie cenę możesz modyfikować – możesz wprowadzić cenę ręcznie, możesz kliknąć w Orderbook po lewej stronie w wybraną przez Ciebie cenę (Orderbook u góry na czerwono pokazuje oferty, które ludzie chcą sprzedać , na dole na zielono pokazuje oferty, które ludzie chcą kupić, a pośrodku widoczna jest ostatnia cena sprzedaży)

Następnie wprowadzasz ilość (system podpowiada Ci jaka może być maksymalna wartość przy wybranej cenie) lub klikasz w przyciski 25%, 50%, 75%, 100%, które wypełnią Ci w odpowiednim procencie ilość posiadanych przez Ciebie środków danej kryptowaluty na koncie.

Binance opinie

Twoja pozycja pojawi się w okienku „Otwarte Zlecenia” do czasu wypełnienia w części lub całości. Jeśli chcesz kupić kryptowalutę/token jak najszybciej użyj zlecenia Market gdzie dokonasz transakcji po aktualnej cenie rynkowej.

Dźwignia, futures i zaawansowane zlecenia, to elementy przyciągające na Binance najbardziej doświadczonych i zasobnycg traderów z całego świata.

10 powodów, dla których warto wybrać Binance

1 – bardzo duża ilość altcoins

2 – margin trading

3 – Binance Coin

4 – ICO

5 – pozytywne opinie użytkowników

6 – darmowe dystrybucje coinów

7 – konkursy

8 – niska prowizja od transakcji

9 – przejrzystość, łatwość użytkowania

10 – duża płynność

[głosów: 49 średnia ocena: 3.9]
9.9 Wynik
Binance

Jedna z największych platform na świecie z dużym uznaniem społeczności. Co do zasady jest giełdą krypto-krypto, choć waluty tradycyjne zaczynają mieć na niej coraz większe znaczenie. Możliwy zakup za złotówki z użyciem kart VISA i Mastercard.

ZALETY
 • Jeden z największych wolumenów na świecie
 • Wysoka wydajność - możliwość przetworzenia ponad 1 400 000 zleceń na sekundę
 • Wielojęzyczny support
 • Interfejs w języku polskim
WADY
 • Brak możliwości kontaktu telefonicznego, kontakt z działem obsługi klienta możliwy tylko drogą elektroniczną
 • Brak zaawansowanych zleceń

Zapisz się do newslettera

Wyjątkowe case study, opinie o giełdach i kantorach, najlepsze przewodniki krok-po-kroku

10 komentarzy
 1. wszystko to abrakadabra dla osoby początkującej napisana przez fachowca dla fachowca, ale nie przydatna dla osoby chcącej rozpocząć swoją przygodę z kryptowalutami. Czy tego nie można napisać prostszym językiem i uzupełnić poszczególne etapy ilustracjami kroków, które należy wykonać Poważny kłopot z rejestrowaniem się to niektóre klawiatury, które nie wskazują czy jest włączony tryb CapsLog. Niejednokrotnie jest to powód kilkukrotnego wprowadzania haseł, a efekcie prowadzi to kilkugodzinnego blokowania procesu rejestracji lub tworzenia konta. Inną sprawą jest komunikat „wprowadzono nieprawidłowe hasło” podczas, gdy hasło było jak najbardziej prawidłowe. Co w takiej sytuacji robić?
  Mam kryptowaluty (BCH, BTB i przechowywane na portalu (???) cryptoeddu.com Gdy wystąpiłem do nich o przeniesienie mojego portfela na Binance dowiedziałem się od nich, że na każdą z tych kryptowalut muszę założyć oddzielne konto podać im numery tych kont
  dla ich transferu na Binance. A skąd mam wziąć numer konta, którego jeszcze nie mam? Sprawa i nie widzę jej końca wlecze się od sierpnia i nie widzę jej końca. Uprzejmie proszę o pomoc,co z tym fantem zrobić? Będę za to wielce zobowiązany, a Binance będzie miał jednego zadowolonego klienta więcej :-).

  Z poważaniem

  • Cześć Jerzy,
   – po pierwsze musisz dokładnie sprawdzić jakie kryptowaluty posiadasz, np. BTB to BitBall czy BitBar? (BTB to dość rzadko spotykana kryptowaluta, a co dziwne pod tym skrótem występują 2 różne coiny)
   – po drugie musisz określić jaki jest twój plan do tych kryptowalut: czy chcesz je przechowywać czy tez odsprzedać? Jeśli przechowywać lepszym pomysłem będzie transfer środków na portfel kryptowalut a jeśli odsprzedać to tak jak piszesz musisz dokonać transferu na giełdę kryptowalut
   – po trzecie, w jednym i drugim przypadku powinieneś najpierw, przed założeniem konta sprawdzić czy dana giełda lub portfel obsługuje te kryptowaluty które posiadasz
   – następnie, przystępujesz do założenia konta na giełdzie (lub np. pobierasz portfel kryptowalut) – fakt jest taki, że Binance nie jest łatwą giełdą w obsłudze, dobrze jest zacząć od innej giełdy (np. od polskiego BitBay) a dopiero po nabraniu wprawy handlować na Binance. Po założeniu konta, będziesz miał automatycznie dostęp do portfeli wszystkich obsługiwanych kryptowalut. Swojemu pośrednikowi nie podajesz numeru konta, tylko tzw. adres portfela danej kryptowaluty – łatwy do wygenerowania po wyborze opcji, ze chcesz dokonać depozytu danej kryptowaluty
   Zakładanie konta na giełdzie wraz z weryfikacją tożsamości może przysporzyć trochę kłopotu, nic się nie martw, nie jesteś jedyny, wymaga to czasem cierpliwości. Przy opisie każdej giełdy w naszym serwisie zawsze staram się dokładnie opisać kolejne kroki jak się zarejestrować, jak przejść weryfikację, jak przelać środki, jak kupić/sprzedać kryptowaluty.
   Powodzenia:)

 2. Cześć Kryptomagu,
  Mam poważny kłopot i nigdzie nie mogę znaleźć pomocy ani odpowiedzi, też na supporcie.
  W sobotę 30 stycznia sprawdzając stan mojego konta w zakładce Szacowane Saldo znalazłem informację wynosi 0,08579190 BTC = zł 10,898.04. Te same dane znajdowały się też w zakładce Wpłata/Główne Konto, natomiast pod rubryką Transfer/Główne Konto znalazła się informacja, że zostało wpłacone na to konto 65.50000000 BNB (które zostało wpłacone zgodnie z moją dyspozycją przez cryptoeddu.com).Tak było przez cały tydzień, do 8 lutego. W dniu wczorajszym, chcąc zamówić kartę Binance, z zaskoczeniem i wielkim zdenerwowaniem zauważyłem, że wszystkie te kwoty zostały wyzerowane. Co się stało i gdzie zginęły moje krypto? Próbowałem skontaktować się z supportem Binanca, ale tam trudno to opisać, bo podane tam są tylko predefiniowane tematy (na dodatek po angielsku).Będę wielce zobowiązany za szybką odpowiedź, tak jak na poprzedniego maila.I z góry dziękuję za konkretną odpowiedź

  • Witaj Jerzy. Najpierw sprawdź historię danego portfela oraz wszystkich transakcji na swoim koncie (prawdopodobnie miały miejsce jakieś zdarzenia mające wpływ na twój stan konta) . Ogólnie wszystkie niezgodności w zakresie funkcjonowania i stanu kont należy wyjaśniać bezpośrednio z supportem giełdy, spróbuj wybrać z predefiniowanych temat najbliższy twojemu problemowi. Możesz też spróbować nawiązać kontakt z Binance Poland na Facebooku (w języku polskim) i zwrócić się z zapytaniem jakie kroki powinieneś podjąć.

 3. A może z tym mi pomożecie?
  Też przez Creyptoedu zakupiłem troche kryptowalut i kiedy poprosiłem o przelanie ich na moje konto na binance- przestali odpowiadać…
  Po dwóch miesiacach, od czasu do czasu, wysyłają mi jakiegoś maila że mogą zwrócić wkład, ale zakupionych krypto, już nie…
  MAk toś podobne doświadczenia?

  • Cześć Włodek. Na twoim miejscu spróbowałbym nawiązać kontakt poprzez Facebooka z osobami, które mają podobne doświadczenia z tą firmą jak Ty i dowiedział się jak udało im się rozwiązać problem. Prześledź też komunikaty Prokuratury i Policji dotyczące oszukańczych serwisów internetowych oferujących inwestycje w kryptowaluty i na rynku Forex.
   W przyszłości pamiętaj – aby zminimalizować ryzyko korzystaj raczej z największych, najbardziej zaufanych platform do handlu krypto takich jak Binance, Coinbase, BitBay.

 4. Czy ktoś mógłby mi odpisać na e-maila co to jest za platforma trade.global-trading.website

 5. witam czy wplacacie depozyty za klijentom bo ktoś o dwas dzwonil prosze o kontakt mejlowy

  • Łukasz, giełdy kryptowalut nie kontaktują się ze swoimi użytkownikami telefonicznie. Prawdopodobnie jesteś nagabywany przez scammerów.
   Jeśli masz wątpliwości zgłoś się do supportu Binance w tej sprawie, użyj czatu na żywo: https://www.binance.com/pl/chat

   1. Wybierz temat rozmowy i poczekaj na automatyczną odpowiedź
   2. Jeżeli odpowiedź jest niewystarczająca, kliknij „Nierozwiązane” i wpisz treść wiadomości
   3. Polskojęzyczny ekspert dołączy do czatu i szybko rozwiąże Twój problem

   Polska obsługa klienta jest dostępna od 7:00 do 24:00. Możesz zostawiać wiadomości w trybie offline.

Dodaj Swoją Opinię

Kryptomag - rankingi giełd kryptowalut i portfeli
Logo